Başımız Sağolsun

Başımız Sağolsun

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde meydana gelen elim tren kazasında yaşamlarını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır, yaralılarımıza acil şifa edileriz.

AVSAD

27 Haziran 2018 İTO Sigortacılık Zümre Toplantısı

İstanbul Ticaret Odası (İTO) 20 No’lu Sigortacılık Meslek Komitesi’nin Sigorta Acentelerinin Sorunları ve Çözüm Önerileri başlıklı toplantısı 27 Haziran Çarşamba günü saat 13:30 – 17:00 arasında İTO Meclis Salonu’nda yapılacaktır.

Oda Genel Sekreterliğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Zümre toplantılarında, Meslek Grubumuzun temsilcileri olan Komite Üyeleri ile yüz yüze görüşme, sektörün yapısal ve güncel sorunlarının tartışılmasının yanı sıra, genel ekonomik konulardaki görüşlerin dile getirilmesi, Odamız faaliyetleri ve çalışmalarıyla ilgili talep ve beklentilerinizin doğrudan iletilmesi imkanının bulunduğu dikkate alınarak, 27 Haziran 2018 Çarşamba günü 13.30-17.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan zümre toplantısına iştirakiniz hususunda bilgileriniz ve gereği önemle rica olunur.”

 

AVSAD Ailesine Yeni Katılan Acentelerimiz

Bireysel Emeklilik, Sağlık ve Hayat Acenteleri, şimdi bir çatı altında AVSAD’da güçlerini birleştirdiler. Bizde bu sektörde organize bir güç olarak varız dediler.

Şimdi hep birlikte birbirimizi üstün özelliklerimizle aktarım yoluyla geliştireceğiz. Türk Sigorta Sektörü gelişimize hep birlikte katkı sağlayacağız. Sorunlarımıza ve çözümlerine birlikte mücadele edeceğiz.

AVSAD Ailesine katılım töreninde yeni katılan Acente dostlarımızın düşüncelerini merak ettik onlara mikrofon uzatıp fikirlerini almak istedik.  Katılım ve bizlere olan inançları için Sn.Salih Şahin, Sn.Mehmet Hoşcan, Sn.Devrim Meriçli, Sn.Tunç Terzioğlu, Sn.Özgür Işık, Sn.Türker Yüksel, Sn.Efdal Çetinkaya ve Sn.Ahmet Hoşçan’a teşekkür ederiz.

Ehli Beyt Vakfı İftarı

31 Mayıs günü Dünya Ehli Beyt Vakfı’nın düzenlemiş olduğu ve değerli kardeşlerimiz Mazlum ve Sevgi Kutlu nun organizasyonunda AVSAD Ailesi olarak geniş bir katılımla iftar yaptık.  Allah iftarlarını ve hizmetlerini kabul etsin.